Nieruchomości w Alicante


W ofercie Esphouses nie mogło zabraknąć nieruchomości w Alicante – mieście położonym na wschodnim wybrzeżu Hiszpanii, w samym centrum Costa Blanca, nad którym góruje wzniesienie Monte Benacantil. Jak sama nazwa wskazuje „Alicante”, czyli „źródło słońca”, to najbardziej nasłonecznione wybrzeże całego kraju. Blisko 300 słonecznych dni w roku, piaszczyste plaże, przyjemnie ciepła, morska woda – to wszystko sprawia, że to miejsce pokochają wszyscy miłośnicy słońca i wysokich temperatur. Jeśli marzysz o własnym lokum w miejscu, w którym zaznasz błogiego relaksu – nieruchomość w Alicante z pewnością jest dokładnie tym, czego szukasz.


Główne centrum turystyczne na Costa Blanca


Poza możliwością plażowania, miasto kryje w sobie szereg innych atrakcji. Klimatyczne, kolorowe uliczki, liczne zabytki, doskonałe jedzenie oraz bliskość lotniska co roku przyciąga wielu odwiedzających. To miejsce cieszące się sporą popularnością wśród turystów, w związku z czym, kupno nieruchomości w Alicante może być świetną inwestycją. Lokal zakupiony w tej okolicy to doskonały pomysł na przeznaczenie go na wynajem krótkoterminowy.

Posiadamy szeroki wybór nieruchomości na sprzedaż:

Gwarantujemy świetne ceny oraz kompleksową obsługę. Stworzyliśmy ofertę dostosowaną do zróżnicowanych potrzeb i upodobań. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami. W razie pytań – pozostajemy do dyspozycji.

Nasze biura agencji nieruchomości w Hiszpanii

 • Agencja Nieruchomości w Guardamar del Segura
  Av. Cervantes, 25
  03140 Guardamar del Segura, Alicante
  Tel. +34 966 284 737
 • Agencja Nieruchomości w Altea
  C/ Raspall, 2
  03590 Altea, Alicante
  Tel. +34 966 880 608Prośba o informacje

© 2022 Wszelkie prawa zastrzeżone.