Działka w Altea, Hiszpania

Ref. ALTE3500
Ref. ALTE3500   
Cena
90.000 €
Finansowane

Działka
1316m2
Cena
90.000 €
Odległość do morza
4 km
Obszar
Sierra de Altea / Sierra de Altea 1
Kompleks mieszkaniowy
Sierra de Altea 1
Finansowane

Opis

Działka na sprzedaż w Altea, Costa Blanca Północna, Hiszpania. Cena: 90.000 euro. Działka znajduje się w dzielnicy Sierra de Altea / Sierra de Altea 1, w kompleksie mieszkalnym Sierra de Altea 1.

To jest 4 kilometrów od plaży. Działka wychodzi na wschd.

Posiada powierzchnia działki 1.316 m2.

Działka położona w dzielnicy mieszkalnej w Sierra de Altea, blisko pola golfowego Don Cayo i 5 minut jazdy do najbliższych plaż La Olla, Mar y Montaña, Mascarat, La Roda i L'Espigo! Istnieje możliwość wybudowania 2-kondygnacyjnej willi o maksymalnej wysokości 7 metrów zajmującej 25% powierzchni działki. Doskonałe połączenia autostradowe z lotniskami w Alicante i Walencji, co sprawia, że jest to idealne miejsce na budowę wakacyjnej willi lub Twojego domu na zawsze!

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem tej działki na sprzedaż w Altea, Hiszpania, skontaktuj się z nami i podaj kod referencyjny ALTE3500.

Lokalizacja

Lokalizacja

ładowanie mapy...
Carrasco Cuellar Tracy
Tracy Carrasco Cuellar
Ekspert od nieruchomości(*) Obowiązkowe pola

Efektywność energetyczna
dzialka budowlane w altea
dzialka budowlane na sprzedaz w altea
dzialka budowlane w costa blanca
dzialka budowlane w costa blanca
dzialka budowlane na sprzedaz w costa blanca
dzialka budowlane w hiszpania
dzialka budowlane w hiszpania
dzialka budowlane na sprzedaz w hiszpania
Działka miejska w Sierra de Altea 1
Zobacz więcej 5 zdjęć


Nieruchomości w Hiszpanii

Nieruchomości w Hiszpanii to nasza specjalność! Działamy nieprzerwanie od 2005 roku. Tak długa obecność na rynku sprawiła, że obecnie jesteśmy ekspertami w branży, a hiszpański rynek nieruchomości nie ma przed nami tajemnic. Wieloletnie doświadczenie i posiadana wiedza umożliwiają nam świadczenie usług na najwyższym poziomie. Zakres naszych działań obejmuje kompleksową obsługę – od przygotowania dokumentacji, aż do sfinalizowania umowy kupna lub sprzedaży.Hiszpański rynek otwarty dla każdego

Stworzyliśmy szeroką ofertę nieruchomości w Hiszpanii na sprzedaż. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak zróżnicowane potrzeby i wymagania mają nasi klienci. Pragniemy być odpowiedzią na wszystkie z nich. Stworzyliśmy bogatą bazę wśród której dostępne są zarówno luksusowe nieruchomości, jak i tanie propozycje o nieco niższym standardzie, jednak w dalszym ciągu utrzymujące wysoką jakość. Jeśli posiadasz własne lokum, jednak planujesz jego sprzedaż – oferujemy pomoc przy znalezieniu kupca. Wkład pracy naszych klientów zmniejszamy do absolutnego minimum. Z nami nie musisz się o nic martwić. Wszystkim zajmiemy się za Ciebie!

Więcej polecanych nieruchomości w Altea

Nasze biura agencji nieruchomości w Hiszpanii

 • Agencja Nieruchomości w Guardamar del Segura
  Av. Cervantes, 25
  03140 Guardamar del Segura, Alicante
  Tel. +34 966 284 737
 • Agencja Nieruchomości w Altea
  C/ Raspall, 2
  03590 Altea, Alicante
  Tel. +34 966 880 608


Nasz partner w PolsceProśba o informacje

© 2021 Wszelkie prawa zastrzeżone.