Działka w Finestrat, Hiszpania

Ref. FINE6226
Ref. FINE6226   
Cena
620.000 €
Finansowane

Działka
735m2
Cena
620.000 €
Odległość do morza
4 km
Kompleks mieszkaniowy
Sierra Cortina

Opis

Działka na sprzedaż w Finestrat, Costa Blanca Północna, Hiszpania. Cena: 620.000 euro. Działka znajduje się w kompleksie mieszkalnym Sierra Cortina.

To jest 4 kilometrów od plaży. Działka wychodzi na po?udniewschd.

Posiada powierzchnia działki 735 m2.

Sprzedaż tej wspaniałej działki obejmuje projekt architekta, płatną licencję na budowę i wykopy, czyli gotowy do rozpoczęcia budowy domu pełnego światła, z dużymi przestrzeniami z placem zabaw, basenem, sauną.. i wszystkimi zlokalizowanymi w najbardziej uprzywilejowanym, unikalnym gzymsie Costa Blanca; i zaledwie 5 minut od plaż Benidorm i Cala de Finestrat. W tym kontekście projekt łączy widoki na morze, światło i specjalny design oparty na prostych liniach, jaskrawych wykończeniach i dużych oknach.

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem tej działki na sprzedaż w Finestrat, Hiszpania, skontaktuj się z nami i podaj kod referencyjny FINE6226.

Lokalizacja

Lokalizacja

ładowanie mapy...
Cepkauskas Andrius
Andrius Cepkauskas
Ekspert od nieruchomości(*) Obowiązkowe pola

Efektywność energetyczna
dzialka budowlane w finestrat
dzialka budowlane na sprzedaz w finestrat
dzialka budowlane w costa blanca
dzialka budowlane w costa blanca
dzialka budowlane na sprzedaz w costa blanca
dzialka budowlane w hiszpania
dzialka budowlane w hiszpania
dzialka budowlane na sprzedaz w hiszpania
Wspaniała fabuła w uprzywilejowanym środowisku i tylko 5 minut od Benidorm!
Zobacz więcej 10 zdjęć


Nieruchomości w Hiszpanii

Nieruchomości w Hiszpanii to nasza specjalność! Działamy nieprzerwanie od 2005 roku. Tak długa obecność na rynku sprawiła, że obecnie jesteśmy ekspertami w branży, a hiszpański rynek nieruchomości nie ma przed nami tajemnic. Wieloletnie doświadczenie i posiadana wiedza umożliwiają nam świadczenie usług na najwyższym poziomie. Zakres naszych działań obejmuje kompleksową obsługę – od przygotowania dokumentacji, aż do sfinalizowania umowy kupna lub sprzedaży.Hiszpański rynek otwarty dla każdego

Stworzyliśmy szeroką ofertę nieruchomości w Hiszpanii na sprzedaż. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak zróżnicowane potrzeby i wymagania mają nasi klienci. Pragniemy być odpowiedzią na wszystkie z nich. Stworzyliśmy bogatą bazę wśród której dostępne są zarówno luksusowe nieruchomości, jak i tanie propozycje o nieco niższym standardzie, jednak w dalszym ciągu utrzymujące wysoką jakość. Jeśli posiadasz własne lokum, jednak planujesz jego sprzedaż – oferujemy pomoc przy znalezieniu kupca. Wkład pracy naszych klientów zmniejszamy do absolutnego minimum. Z nami nie musisz się o nic martwić. Wszystkim zajmiemy się za Ciebie!

Więcej polecanych nieruchomości w Finestrat

Nasze biura agencji nieruchomości w Hiszpanii

 • Agencja Nieruchomości w Guardamar del Segura
  Av. Cervantes, 25
  03140 Guardamar del Segura, Alicante
  Tel. +34 966 284 737
 • Agencja Nieruchomości w Altea
  C/ Raspall, 2
  03590 Altea, Alicante
  Tel. +34 966 880 608


Nasz partner w PolsceProśba o informacje

© 2021 Wszelkie prawa zastrzeżone.