Działka w Finestrat, Hiszpania

Ref. Fine9249
Ref. Fine9249   
Cena
195.000 €
Finansowane

Powierzchnia nieruchomości
1571m2
Cena
195.000 €
Odległość do morza
5 km
Obszar
Balcón de Finestrat

Opis

Działka na sprzedaż w Finestrat, Costa Blanca Północna, Hiszpania. Cena: 195.000 euro. Działka znajduje się w dzielnicy Balcón de Finestrat.

To jest 5 kilometrów od plaży.

Posiada powierzchnia działki 0 m2.

Działka o powierzchni 1571 m2 położona w uprzywilejowanej części Balkonu Finestrat, z widokiem na morze i góry. Posiada klasyfikację: Consolidated Urban; oraz ocena: do użytku prywatnego; Może być stosowany od budowy domu jednorodzinnego do 5 domów w zabudowie szeregowej o łącznej powierzchni zabudowy 471,30 m2. Liczba pięter nad poziomem gruntu: parter 1 Retranqueo calle 7 metrów Retranqueo granica 5 metrów Maksymalna wysokość 7 metrów Maksymalne obłożenie nad poziomem gruntu: 35% Posiada następujące usługi miejskie: dostęp do dróg, zaopatrzenie w wodę i energię elektryczną.

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem tej działki na sprzedaż w Finestrat, Hiszpania, skontaktuj się z nami i podaj kod referencyjny Fine9249.

Lokalizacja

Lokalizacja

ładowanie mapy...
Cepkauskas Andrius
Andrius Cepkauskas
Ekspert od nieruchomości
Wysyłając ten formularz, zgadzasz się na nasze warunki użytkowania oraz naszą politykę prywatności i ochrony danych.
Efektywność energetyczna
dzialka budowlane w finestrat
dzialka budowlane na sprzedaz w finestrat
dzialka budowlane w costa blanca
dzialka budowlane w costa blanca
dzialka budowlane na sprzedaz w costa blanca


Nieruchomości w Hiszpanii

Nieruchomości w Hiszpanii to nasza specjalność! Działamy nieprzerwanie od 2005 roku. Tak długa obecność na rynku sprawiła, że obecnie jesteśmy ekspertami w branży, a hiszpański rynek nieruchomości nie ma przed nami tajemnic. Wieloletnie doświadczenie i posiadana wiedza umożliwiają nam świadczenie usług na najwyższym poziomie. Zakres naszych działań obejmuje kompleksową obsługę – od przygotowania dokumentacji, aż do sfinalizowania umowy kupna lub sprzedaży.Hiszpański rynek otwarty dla każdego

Stworzyliśmy szeroką ofertę nieruchomości w Hiszpanii na sprzedaż. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak zróżnicowane potrzeby i wymagania mają nasi klienci. Pragniemy być odpowiedzią na wszystkie z nich. Stworzyliśmy bogatą bazę wśród której dostępne są zarówno luksusowe nieruchomości, jak i tanie propozycje o nieco niższym standardzie, jednak w dalszym ciągu utrzymujące wysoką jakość. Jeśli posiadasz własne lokum, jednak planujesz jego sprzedaż – oferujemy pomoc przy znalezieniu kupca. Wkład pracy naszych klientów zmniejszamy do absolutnego minimum. Z nami nie musisz się o nic martwić. Wszystkim zajmiemy się za Ciebie!

Więcej polecanych nieruchomości w Finestrat

Nasze biura agencji nieruchomości w Hiszpanii

 • Agencja Nieruchomości w Guardamar del Segura
  Av. Cervantes, 25
  03140 Guardamar del Segura, Alicante
  Tel. +34 966 284 737
 • Agencja Nieruchomości w Altea
  C/ Raspall, 2
  03590 Altea, Alicante
  Tel. +34 966 880 608Prośba o informacje

© 2022 Wszelkie prawa zastrzeżone.