Jasne i słoneczne mieszkanie z basenem i garażem.

Mieszkanie w Guardamar del Segura

65.000€
Ref. GUAR0348
Sypialni
1
Łazienki
1
Pow. konstrukcji
50m2
Taras
4m2
Odległość do morza
1 km
Garaż/parking
1

Dodatki

Klimatyzacja
Wspólny basen
Urządzenia
Szafy
Podwójne szyby
Winda
Umeblowane

Opis

Basen. Mieszkanie na sprzedaż jest 1 kilometr od plaży w Guardamar del Segura. 1 sypialnia i 1 łazienka. 50m2 powierzchni. Jasne i słoneczne mieszkanie z basenem i garażem w Guardamar del Segura.
Wspaniała okazja do zamieszkania w Guardamar i skorzystania z całej jego okazałości. W okolicy obok wszystkich sklepów, sklepów i parków oraz rzut kamieniem od plaży. Ten ładny apartament jest idealny, aby znaleźć spokój, którego zawsze chciałeś. I jednocześnie, mieć okazję do zabawy i poczuć tętniące życiem jedno z najlepszych miejsc na wybrzeżu Costa Blanca przed Morzem Śródziemnym w Hiszpanii.

Dom posiada jedną sypialnię i jedną łazienkę na powierzchni 50m2 oraz taras o powierzchni 4m2. Mniej niż kilometr do morza, nieruchomość posiada miejsce parkingowe.

Ten apartament posiada wiele dodatków, które sprawią, że Twoje doświadczenie będzie bardziej komfortowe w tym jasnym i słonecznym domu, z basenem i garażem w Guardamar del Segura. Wśród nich są instalacja klimatyzacji, duży basen, urządzenia, szafy i podwójne okna. Dom jest w pełni umeblowany i posiada windę.

Apartament z basenem i garażem w Guardamar.
ESPHOUSES oferuje najlepsze apartamenty w najlepszych lokalizacjach w Guardamar del Segura. Jest to bardzo szczególna miejscowość. 

Guardamar del Segura jest znany z pięknych plaż o białym piasku i znajduje się u ujścia rzeki Segura, na północ od La Mata i Torrevieja na Costa Blanca del Sur, Hiszpania.

Ciekawe fakty na temat Guardamar.
To piękne miasto ma swoje historyczne pochodzenie w obszarze rybaków i rolników, który kiedyś był fenicką kolonią zwaną Alonis, była pierwszą osadą, a później Arabowie nazywali miejsce Guald-a-amar (Rio de la Arena), prawdopodobnie podstawa jego nazwy dzisiaj.

W języku hiszpańskim "guardar" oznacza "opiekę", a "mar" oznacza "morze" i jest to kolejna możliwa podstawa jego obecnej nazwy.

To, co masz obok swojego domu.

Usługi wszelkiego rodzaju, takie jak sklepy i supermarkety. Ponadto, istnieje dobry obszar barów i restauracji wszelkiego rodzaju, w których można skosztować zarówno typowych potraw obszaru śródziemnomorskiego, jak i menu z całego świata.

Rynki, targowiska, wspaniała promenada granicząca z plażą Błękitnej Flagi (plaża o najwyższej jakości), która znajduje się w samym sercu miasta.

Wszystko to, przy drzwiach Twojego bajecznie jasnego i słonecznego apartamentu, z basenem i garażem w Guardamar del Segura. 

Lokalizacja

Ref. GUAR0348
Anna Krivobokova
Anna Krivobokova real estate expert
[email protected]

Skontaktuj się ze mną!

Zaplanuj wizytę!

Efektywność energetyczna

Efektywność energetyczna
Ref. GUAR0348
Anna Krivobokova
Anna Krivobokova real estate expert
[email protected]

Skontaktuj się ze mną!

Zaplanuj wizytę!

Efektywność energetyczna

Efektywność energetyczna

Lokalizacja

ładowanie mapy...
apartament w guardamar del segura
apartament na sprzedaz w guardamar del segura
apartament w costa blanca
apartament w costa blanca
apartament na sprzedaz w costa blanca
apartament w hiszpania
apartament w hiszpania
apartament na sprzedaz w hiszpania
Jasne i słoneczne mieszkanie z basenem i garażem.
Zobacz więcej zdjęć
Home Property Search Property Guardamar del Segura Mieszkanie Guardamar del Segura

Efektywność energetyczna

Podobne nieruchomości
Więcej nieruchomości

Jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc.

Skontaktuj się z nami jeśli masz jakieś pytanie