Mieszkanie w Guardamar del Segura, Hiszpania

Ref. GUAR0295
Ref. GUAR0295   
Sprzedany
Sypialnie
3
Sprzedany
Łazienki
1
Powierzchnia nieruchomości
100m2
Odległość do morza
250 m
Podłoga
Bajo

Dodatki

Spiżarnia
Pralnia
Umeblowane
Sprzęt AGD
Szafy w zabudowie

Opis

Mieszkanie na sprzedaż w Guardamar del Segura, Costa Blanca Południowa, Hiszpania. Cena: 95.000 euro.

To jest 250 metrów od plaży. Nieruchomość wychodzi na po?udnie.

Jego powierzchnia zabudowy wynosi 100 m2.

Apartament posiada 3 sypialnie, 1 łazienka, salon - jadalnia, kuchnia yposażona w sprzęt AGD, spiżarnia, i pralnia. Jest on dostarczany umeblowany.

Posiada, i.

Piętro z widokiem na morze w Guardamar del Segura Beach
Jeśli szukasz mieszkania, aby cieszyć się urlopem na plaży w jednym z najlepszych miast na Costa Blanca, znalazłeś idealny dom. Albo jeśli szukasz domu jako stałego miejsca zamieszkania, w samym centrum i z wszystkimi udogodnieniami przy drzwiach domu. Ten dom jest dla ciebie.

Z trzema sypialniami i łazienką, jej 100 metrów kwadratowych wystarczy, aby cieszyć się najbardziej komfortowym i zabawnym życiem, jakie można sobie wyobrazić. Udaj się w kilka kroków na brzeg morza i ciesz się plażą, jak nigdy dotąd sobie tego nie wyobrażałem.

Ten dom ma urządzenia elektryczne, wbudowane szafy, jest w pełni umeblowane i w doskonałym stanie, aby wejść do życia dzisiaj.

Kupno nowego domu w Guardamar.
Chcesz mieszkać w Guardamar del Segura? Dzięki ESPHOUSES i jej domom, teraz będziesz mógł to zrobić, jak w przypadku tego wspaniałego parteru z widokiem na morze w Guardamar del Segura Beach.

To miasto, położone pomiędzy Torrevieja i Santa Pola i 25 kilometrów od międzynarodowego lotniska Alicante, jest częścią regionu Vega Baja w Alicante.

Posiada jedenaście kilometrów piasku, podzielonego na osiem plaż o najwyższej jakości usług turystycznych, a przede wszystkim 800 hektarów nadmorskiego lasu wydm. Zajmują one 80% terytorium gminy i sprawiają, że jest to zielone płuco niespotykane w Europie śródziemnomorskiej od czasu ponownego zalesienia w 1900 roku.

Guardamar del Segura domy, jak wszystkie wioski Vega Baja z Alicante, średniowieczny system nawadniania z bogatym i żyznym sad w końcowym odcinku rzeki Segura. Otaczają ją duże góry, takie jak Montcaio, l'Estany i El Molar. 

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem tego apartamentu na sprzedaż w Guardamar del Segura, Hiszpania, skontaktuj się z nami i podaj kod referencyjny GUAR0295.

Lokalizacja

Lokalizacja

ładowanie mapy...
Cepkauskas Andrius
Andrius Cepkauskas
Ekspert od nieruchomości(*) Obowiązkowe pola

Efektywność energetyczna
apartament w guardamar del segura
apartament na sprzedaz w guardamar del segura
apartament w costa blanca
apartament w costa blanca
apartament na sprzedaz w costa blanca
apartament w hiszpania
apartament w hiszpania
apartament na sprzedaz w hiszpania
Piętro z widokiem na morze w Guardamar del Segura Beach
Zobacz więcej 0 zdjęć


Nieruchomości w Hiszpanii

Nieruchomości w Hiszpanii to nasza specjalność! Działamy nieprzerwanie od 2005 roku. Tak długa obecność na rynku sprawiła, że obecnie jesteśmy ekspertami w branży, a hiszpański rynek nieruchomości nie ma przed nami tajemnic. Wieloletnie doświadczenie i posiadana wiedza umożliwiają nam świadczenie usług na najwyższym poziomie. Zakres naszych działań obejmuje kompleksową obsługę – od przygotowania dokumentacji, aż do sfinalizowania umowy kupna lub sprzedaży.Hiszpański rynek otwarty dla każdego

Stworzyliśmy szeroką ofertę nieruchomości w Hiszpanii na sprzedaż. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak zróżnicowane potrzeby i wymagania mają nasi klienci. Pragniemy być odpowiedzią na wszystkie z nich. Stworzyliśmy bogatą bazę wśród której dostępne są zarówno luksusowe nieruchomości, jak i tanie propozycje o nieco niższym standardzie, jednak w dalszym ciągu utrzymujące wysoką jakość. Jeśli posiadasz własne lokum, jednak planujesz jego sprzedaż – oferujemy pomoc przy znalezieniu kupca. Wkład pracy naszych klientów zmniejszamy do absolutnego minimum. Z nami nie musisz się o nic martwić. Wszystkim zajmiemy się za Ciebie!

Więcej polecanych nieruchomości w Guardamar del Segura

Nasze biura agencji nieruchomości w Hiszpanii

 • Agencja Nieruchomości w Guardamar del Segura
  Av. Cervantes, 25
  03140 Guardamar del Segura, Alicante
  Tel. +34 966 284 737
 • Agencja Nieruchomości w Altea
  C/ Raspall, 2
  03590 Altea, Alicante
  Tel. +34 966 880 608


Nasz partner w PolsceProśba o informacje

© 2021 Wszelkie prawa zastrzeżone.