Mieszkanie w Vistabella (Orihuela)

Ref. ORIH0048
Ref. ORIH0048
Cena
205.000 €
Cena przed
209.000 €
Rabat
-4.000 €
Finansowane
Sypialnie
3
Cena
205.000 €
Łazienki
2
Cena przed
209.000 €
Powierzchnia nieruchomości
183m2
Rabat
-4.000 €
Taras
92m2
Finansowane
Odległość do morza
15 km
Rok
2017
Podłoga
1 puerta 8
Obszar
Orihuela / Vistabella Golf
Kompleks mieszkaniowy
Capri III

Dodatki

Pula
Ogród
Umeblowane
Sprzęt AGD
Klimatyzacja
Szafy w zabudowie
Garderoba
Podwójne szyby

Opis

3 sypialni i 2 łazienek. 183m2 powierzchni. Basen. Mieszkanie na sprzedaż jest 15 kilometry od plaży w Vistabella (Orihuela). Ten niedawno wybudowany apartament z Solarium jest w idealnym stanie i jest natychmiast dostępny i dostarczony: w pełni umeblowany, z urządzeniami kuchennymi, klimatyzacją na ciepło i wiele innych dodatkowych opcji. Przez otwartą kuchnię wchodzi się do przestronnej jadalni i salonu. Z salonu masz dostęp do przestronnego tarasu z widokiem na wspólny ogród i basen. Z salonu masz hol, który zapewnia dostęp do trzech sypialni i łazienki dla gości. 1 sypialnia z łazienką. Z tarasu masz dostęp schodami na duży i przestronny taras na dachu, z którego roztacza się widok na urbanizację, słone jeziora i panoramę Torrevieja. Vistabella Golf należy uznać za małe Pueblo ze wszystkimi udogodnieniami, takimi jak bankomat, supermarket, różne bary i restauracje, apteka ... z tą zaletą, że jest to w pełni zabezpieczona strefa z 1 wejściem i wyjściem przez posterunek bezpieczeństwa, w którym każda tablica rejestracyjna samochodu jest rejestrowana elektronicznie. Koszty bezpieczeństwa ponosi w całości Vistabella Golf i sam promotor. Stamtąd w każdy czwartek jest stałe połączenie autobusowe między Vistabella a bulwarem handlowym La Zenia. Z pola golfowego Vistabella do wszystkich nadmorskich miejscowości Orihuela Costa można dojechać samochodem w 15 minut. Do miejscowości Vistabella można dojechać z lotniska w Alicante autostradą (bezpłatny) w 30 minut.

Lokalizacja

Lokalizacja

ładowanie mapy...
Schepens Rony
Rony Schepens
Ekspert od nieruchomości

(*) Obowiązkowe pola

Efektywność energetyczna
apartament w vistabella orihuela
apartament na sprzedaz w vistabella orihuela
apartament w costa blanca
apartament w costa blanca
apartament na sprzedaz w costa blanca
apartament w hiszpania
apartament w hiszpania
apartament na sprzedaz w hiszpania
Apartament z solarium w Vistabella
Zobacz więcej 11 zdjęć


Nieruchomości w Hiszpanii

Nieruchomości w Hiszpanii to nasza specjalność! Działamy nieprzerwanie od 2005 roku. Tak długa obecność na rynku sprawiła, że obecnie jesteśmy ekspertami w branży, a hiszpański rynek nieruchomości nie ma przed nami tajemnic. Wieloletnie doświadczenie i posiadana wiedza umożliwiają nam świadczenie usług na najwyższym poziomie. Zakres naszych działań obejmuje kompleksową obsługę – od przygotowania dokumentacji, aż do sfinalizowania umowy kupna lub sprzedaży.Hiszpański rynek otwarty dla każdego

Stworzyliśmy szeroką ofertę nieruchomości w Hiszpanii na sprzedaż. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak zróżnicowane potrzeby i wymagania mają nasi klienci. Pragniemy być odpowiedzią na wszystkie z nich. Stworzyliśmy bogatą bazę wśród której dostępne są zarówno luksusowe nieruchomości, jak i tanie propozycje o nieco niższym standardzie, jednak w dalszym ciągu utrzymujące wysoką jakość. Jeśli posiadasz własne lokum, jednak planujesz jego sprzedaż – oferujemy pomoc przy znalezieniu kupca. Wkład pracy naszych klientów zmniejszamy do absolutnego minimum. Z nami nie musisz się o nic martwić. Wszystkim zajmiemy się za Ciebie!

Podobne właściwości w okolicy

Nasze biura agencji nieruchomości w Hiszpanii

 • Agencja Nieruchomości w Guardamar del Segura
  Av. Cervantes, 25
  03140 Guardamar del Segura, Alicante
  Tel. +34 966 284 737
 • Agencja Nieruchomości w Altea
  C/ Raspall, 2
  03590 Altea, Alicante
  Tel. +34 966 880 608


Nasz partner w PolsceProśba o informacje

© 2021 Wszelkie prawa zastrzeżone.

Zniżka na nieruchomości

Kliknij tutaj