Wolno stojąca willa w Calasparra, Hiszpania

Ref. CALA0002
Ref. CALA0002   
Cena
235.000 €
Finansowane
Zakup tej nieruchomości z finansowania (do 60%), w tym wszystkie koszty, trzeba tylko tę kwotę.

Sypialnie
3
Cena
235.000 €
Łazienki
2
Powierzchnia nieruchomości
102m2
Taras
52m2
Finansowane
Zakup tej nieruchomości z finansowania (do 60%), w tym wszystkie koszty, trzeba tylko tę kwotę.
Działka
545m2
Rok
2021
Obszar
Calasparra / Coto de Los Riñales
Kompleks mieszkaniowy
Celeste Villas

Dodatki

Pula
Ogród
Sprzęt AGD
Szafy w zabudowie
Podwójne szyby

Opis

Nowa willa na sprzedaż w Calasparra, Costa Cálida, Hiszpania. Cena: 235.000 euro. The villa is located w dzielnicy Calasparra / Coto de Los Riales, w kompleksie mieszkalnym Celeste Villas.

To jest. Nieruchomość wychodzi na po?udniewschd.

Jego powierzchnia zabudowy wynosi 102 m2, powierzchnia działki 545 m2, oraz taras o powierzchni 52 m2.

The house has, 3 sypialnie, 2 łazienki, salon - jadalnia, i kuchnia yposażona w sprzęt AGD.

Posiada, i podwójne szyby w oknach.

Został zbudowany w 2021 r.

Willa posiada prywatny basen, i ogród.

Wyjątkowe miejsce w jednym z najbardziej pożądanych obszarów północno-zachodniej Murcji, w uprzywilejowanym środowisku naturalnym pomiędzy trzema pasmami górskimi, Sierra del Molino, Sierra de San Miguel i Sierra del Puertoin w doskonałej równowadze z naturą. Propozycja mieszkaniowa skoncentrowana na zrównoważonym rozwoju i środowisku, na pięknie architektonicznym i malowniczym. Tłem dla VEGA HILLS VILLAGE jest ogromna i symboliczna działka położona na północny zachód od Murcji, w pobliżu Sanktuarium Virgen de la Esperanza, Muzeum Archeologicznego w Calasparra, Casa Granero del Conde del Valle de San Juan, fontanny Arrocero - człowiek, Muzeum Ryżu, Wieża Zegarowa, Park Predimiento, Caves del Puerto, stanowisko archeologiczne Villa Vieja, Kanion Almadenes, punkt widokowy Las Lomas, pola ryżowe, gaje i lasy nadrzeczne Cañaverosa (Rezerwat Przyrody), San Zamek Juan w Calasparra itp. Calasparra to miasto w regionie północno-zachodnim, o powierzchni 184,90 km2 i wysokości 350 m n.p.m. Przynależność do regionu Murcia. Tutaj możesz cieszyć się dziedzictwem historycznym, muzeami, przyrodą i gastronomią. Calasparra znana jest również z ryżu, ma oznaczenie pochodzenia.

Jeśli jesteś zainteresowany kupnem tej willi na sprzedaż w Calasparra, Hiszpania, skontaktuj się z nami i podaj kod referencyjny CALA0002.

Lokalizacja

Lokalizacja

ładowanie mapy...
Schepens Rony
Rony Schepens
Ekspert od nieruchomości(*) Obowiązkowe pola

Efektywność energetyczna
willa w calasparra
willa na sprzedaz w calasparra
willa w costa blanca
willa w costa blanca
willa na sprzedaz w costa blanca
willa w hiszpania
willa w hiszpania
willa na sprzedaz w hiszpania
Willa w Calasparra
Zobacz więcej 0 zdjęć


Nieruchomości w Hiszpanii

Nieruchomości w Hiszpanii to nasza specjalność! Działamy nieprzerwanie od 2005 roku. Tak długa obecność na rynku sprawiła, że obecnie jesteśmy ekspertami w branży, a hiszpański rynek nieruchomości nie ma przed nami tajemnic. Wieloletnie doświadczenie i posiadana wiedza umożliwiają nam świadczenie usług na najwyższym poziomie. Zakres naszych działań obejmuje kompleksową obsługę – od przygotowania dokumentacji, aż do sfinalizowania umowy kupna lub sprzedaży.Hiszpański rynek otwarty dla każdego

Stworzyliśmy szeroką ofertę nieruchomości w Hiszpanii na sprzedaż. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak zróżnicowane potrzeby i wymagania mają nasi klienci. Pragniemy być odpowiedzią na wszystkie z nich. Stworzyliśmy bogatą bazę wśród której dostępne są zarówno luksusowe nieruchomości, jak i tanie propozycje o nieco niższym standardzie, jednak w dalszym ciągu utrzymujące wysoką jakość. Jeśli posiadasz własne lokum, jednak planujesz jego sprzedaż – oferujemy pomoc przy znalezieniu kupca. Wkład pracy naszych klientów zmniejszamy do absolutnego minimum. Z nami nie musisz się o nic martwić. Wszystkim zajmiemy się za Ciebie!

Więcej polecanych nieruchomości w Calasparra

Nasze biura agencji nieruchomości w Hiszpanii

 • Agencja Nieruchomości w Guardamar del Segura
  Av. Cervantes, 25
  03140 Guardamar del Segura, Alicante
  Tel. +34 966 284 737
 • Agencja Nieruchomości w Altea
  C/ Raspall, 2
  03590 Altea, Alicante
  Tel. +34 966 880 608


Nasz partner w PolsceProśba o informacje

© 2021 Wszelkie prawa zastrzeżone.