Wolno stojąca willa w Orihuela

Ref. VISTA0005
Ref. VISTA0005
Cena
339.000 €
Finansowane
Sypialnie
3
Cena
339.000 €
Łazienki
2
Powierzchnia nieruchomości
169m2
Taras
47m2
Finansowane
Działka
515m2
Odległość do morza
15 km
Garaż/Parking
1
Rok
2020
Obszar
Orihuela / Vistabella
Kompleks mieszkaniowy
Malibu

Dodatki

Ogród
Szafy w zabudowie
Podwójne szyby
Underfloor heating in bathrooms

Opis

3 sypialni i 2 łazienek. 169m2 powierzchni. Willa na sprzedaż jest 15 kilometry od morza w Orihuela. Basen jest opcjonalnie dostępny w różnych rozmiarach. Vistabella Golf należy postrzegać bardziej jako małe Pueblo ze wszystkimi udogodnieniami, takimi jak bankomat, supermarket, kilka barów i restauracji, apteka ... z tą zaletą, że jest to w pełni zabezpieczony obszar z 1 wejściem i wyjściem przez posterunek bezpieczeństwa, gdzie każdy numer rejestracyjny samochodu jest rejestrowany elektronicznie. Koszty bezpieczeństwa są w całości pokrywane przez Vistabella Golf i samego promotora. Stąd w każdy czwartek regularnie kursuje autobus między Vistabella a bulwarem handlowym La Zenia. Z Vistabella Golf można w 15 minut dojechać samochodem do wszystkich nadmorskich miast Orihuela Costa. Z lotniska Alicante do Vistabella można dojechać autostradą (bezpłatną) w zaledwie 30 minut jazdy samochodem.

Lokalizacja

Lokalizacja

ładowanie mapy...
Schepens Rony
Rony Schepens
Ekspert od nieruchomości

(*) Obowiązkowe pola

Efektywność energetyczna
willa w orihuela
willa na sprzedaz w orihuela
willa w costa blanca
willa w costa blanca
willa na sprzedaz w costa blanca
willa w hiszpania
willa w hiszpania
willa na sprzedaz w hiszpania
Willa premium na polu golfowym „Vistabella”
Zobacz więcej 15 zdjęć


Nieruchomości w Hiszpanii

Nieruchomości w Hiszpanii to nasza specjalność! Działamy nieprzerwanie od 2005 roku. Tak długa obecność na rynku sprawiła, że obecnie jesteśmy ekspertami w branży, a hiszpański rynek nieruchomości nie ma przed nami tajemnic. Wieloletnie doświadczenie i posiadana wiedza umożliwiają nam świadczenie usług na najwyższym poziomie. Zakres naszych działań obejmuje kompleksową obsługę – od przygotowania dokumentacji, aż do sfinalizowania umowy kupna lub sprzedaży.Hiszpański rynek otwarty dla każdego

Stworzyliśmy szeroką ofertę nieruchomości w Hiszpanii na sprzedaż. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak zróżnicowane potrzeby i wymagania mają nasi klienci. Pragniemy być odpowiedzią na wszystkie z nich. Stworzyliśmy bogatą bazę wśród której dostępne są zarówno luksusowe nieruchomości, jak i tanie propozycje o nieco niższym standardzie, jednak w dalszym ciągu utrzymujące wysoką jakość. Jeśli posiadasz własne lokum, jednak planujesz jego sprzedaż – oferujemy pomoc przy znalezieniu kupca. Wkład pracy naszych klientów zmniejszamy do absolutnego minimum. Z nami nie musisz się o nic martwić. Wszystkim zajmiemy się za Ciebie!

Nasze biura agencji nieruchomości w Hiszpanii

 • Agencja Nieruchomości w Guardamar del Segura
  Av. Cervantes, 25
  03140 Guardamar del Segura, Alicante
  Tel. +34 966 284 737
 • Agencja Nieruchomości w Altea
  C/ Raspall, 2
  03590 Altea, Alicante
  Tel. +34 966 880 608


Nasz partner w PolsceProśba o informacje

© 2021 Wszelkie prawa zastrzeżone.

Zniżka na nieruchomości

Kliknij tutaj