Wolno stojąca willa w Orihuela Costa

Ref. ORIH0064
Ref. ORIH0064
Cena
849.000 €
Finansowane
Sypialnie
3
Cena
849.000 €
Łazienki
3
Powierzchnia nieruchomości
150m2
Działka
1300m2
Finansowane
Odległość do morza
10 km
Rok
2021
Obszar
Orihuela Costa / Las Colinas
Kompleks mieszkaniowy
Villa Madroño

Dodatki

Pula
Ogród
Sprzęt AGD
Klimatyzacja
Ogrzewanie
Szafy w zabudowie
Podwójne szyby
Instalacja automatyki domowej
Barbecue
Underfloor heating in bathrooms

Opis

3 sypialni i 3 łazienek. 150m2 powierzchni. Basen. Willa na sprzedaż jest 10 kilometry od morza w Orihuela Costa. Możliwe są dwa modele. Jeden jako parter i jeden jako dupleks. Wille wyposażone są w automatykę domową, klimatyzację airzone, urządzenia kuchenne Bosch, oświetlenie wewnętrzne i zewnętrzne, ogrzewanie podłogowe w łazience, basen 10x3,5m, gotowy ogród z roślinami ... ponadto wille te można spersonalizować na równi wyższy poziom. Las Colinas Golf & Country Club to ekskluzywny kompleks mieszkaniowy złożony z rozproszonych domów, zbudowany wokół nagradzanego 18-dołkowego pola golfowego. Las Colinas znajduje się w pięknej dolinie otoczonej wzgórzami i rezerwatem przyrody z chronionymi gruntami ornymi i lasami. Ceniony za prywatność, naturalne piękno, wyjątkowy klimat, doskonałe połączenia drogowe, kolejowe i lotnicze, a także za ochronę środowiska naturalnego. Domy, udogodnienia, infrastruktura i samo pole golfowe doskonale komponują się z otaczającym krajobrazem. Właściciele nieruchomości w Las Colinas Country and Golf Resort mają uprzywilejowany dostęp do prywatnego klubu plażowego Las Colinas w Dehesa de Campoamor.

Lokalizacja

Lokalizacja

ładowanie mapy...
Schepens Rony
Rony Schepens
Ekspert od nieruchomości

(*) Obowiązkowe pola

Efektywność energetyczna
willa w orihuela costa
willa na sprzedaz w orihuela costa
willa w costa blanca
willa w costa blanca
willa na sprzedaz w costa blanca
willa w hiszpania
willa w hiszpania
willa na sprzedaz w hiszpania
Luksusowa willa w Las Colinas
Zobacz więcej 32 zdjęć


Nieruchomości w Hiszpanii

Nieruchomości w Hiszpanii to nasza specjalność! Działamy nieprzerwanie od 2005 roku. Tak długa obecność na rynku sprawiła, że obecnie jesteśmy ekspertami w branży, a hiszpański rynek nieruchomości nie ma przed nami tajemnic. Wieloletnie doświadczenie i posiadana wiedza umożliwiają nam świadczenie usług na najwyższym poziomie. Zakres naszych działań obejmuje kompleksową obsługę – od przygotowania dokumentacji, aż do sfinalizowania umowy kupna lub sprzedaży.Hiszpański rynek otwarty dla każdego

Stworzyliśmy szeroką ofertę nieruchomości w Hiszpanii na sprzedaż. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak zróżnicowane potrzeby i wymagania mają nasi klienci. Pragniemy być odpowiedzią na wszystkie z nich. Stworzyliśmy bogatą bazę wśród której dostępne są zarówno luksusowe nieruchomości, jak i tanie propozycje o nieco niższym standardzie, jednak w dalszym ciągu utrzymujące wysoką jakość. Jeśli posiadasz własne lokum, jednak planujesz jego sprzedaż – oferujemy pomoc przy znalezieniu kupca. Wkład pracy naszych klientów zmniejszamy do absolutnego minimum. Z nami nie musisz się o nic martwić. Wszystkim zajmiemy się za Ciebie!

Podobne właściwości w okolicy

Nasze biura agencji nieruchomości w Hiszpanii

 • Agencja Nieruchomości w Guardamar del Segura
  Av. Cervantes, 25
  03140 Guardamar del Segura, Alicante
  Tel. +34 966 284 737
 • Agencja Nieruchomości w Altea
  C/ Raspall, 2
  03590 Altea, Alicante
  Tel. +34 966 880 608


Nasz partner w PolsceProśba o informacje

© 2021 Wszelkie prawa zastrzeżone.

Zniżka na nieruchomości

Kliknij tutaj