Wolno stojąca willa w Orihuela Costa, Hiszpania

Ref. ORIH0088
Ref. ORIH0088   
Cena
640.000 €
Finansowane

Sypialnie
3
Cena
640.000 €
Łazienki
3
Powierzchnia nieruchomości
155m2
Działka
625m2
Finansowane Zakup tej nieruchomości z finansowania (do 60%), w tym wszystkie koszty, trzeba tylko tę kwotę.
Odległość do morza
10 km
Rok
2021
Obszar
Orihuela Costa / Las Colinas
Kompleks mieszkaniowy
Villa Madreselva

Dodatki

Pula
Ogród
Sprzęt AGD
Klimatyzacja
Szafy w zabudowie
Podwójne szyby

Opis

Nowa willa na sprzedaż w Orihuela Costa, Costa Blanca Południowa, Hiszpania. Cena: 640.000 euro. The villa is located w dzielnicy Orihuela Costa / Las Colinas, w kompleksie mieszkalnym Villa Madreselva.

To jest 10 kilometrów od plaży. Nieruchomość wychodzi na po?udnie.

Jego powierzchnia zabudowy wynosi 155 m2, powierzchnia działki 625 m2.

The house has, 3 sypialnie, 3 łazienki, 1 toalety, salon - jadalnia, i kuchnia yposażona w sprzęt AGD.

Posiada, instalację klimatyzacyjną, i podwójne szyby w oknach.

Został zbudowany w 2021 r.

Willa posiada prywatny basen, i ogród.

Do wyboru 2 modele domków. pełny parter i jeden z drugim piętrem. Wszystkie mają podziemne miejsce parkingowe. Żywotne doświadczenie życia w Las Colinas Golf & Country Club to jeden z najbardziej ekskluzywnych prezentów dostępnych dla szczególnie szczęśliwych ludzi. Prywatna wspólnota mieszkaniowa o niskiej gęstości zabudowy, zbudowana wokół 18-dołkowego pola golfowego klasy mistrzowskiej o uznanym międzynarodowym prestiżu. Pomiędzy doliną a wzgórzami, z pięknym widokiem na morze i drzewa. Na południu Alicante, o wyjątkowym mikroklimacie, poszukiwanym przez dużą część Europejczyków jako idealne miejsce do wypoczynku. Szeroka gama pobliskich sportów, możliwości spędzania wolnego czasu na tyle blisko, aby być w kilka minut i koniecznie na tyle daleko, aby umożliwić spokojne i przyjemne życie. Różnorodne i bogate restauracje, z naciskiem na prywatny klub plażowy na plaży, z widokiem na morze. Od otwarcia w 2010 roku Las Colinas zdobył międzynarodową reputację dzięki swojej ekskluzywności i starannemu projektowi oraz jakości swoich domów, doskonałemu wyposażeniu i usługom, dbałości o samo środowisko naturalne i wielokrotnie nagradzane pole golfowe, które już znalazło się wśród 100 najlepszy w europejskim rankingu. Maksymalna prywatność i bezpieczeństwo. Unikalny dostęp, z całodobową ochroną, do doliny o powierzchni 330 akrów między wzgórzami, które tworzą naturalną barierę i gwarantują prywatność całej społeczności.

Jeśli jesteś zainteresowany kupnem tej willi na sprzedaż w Orihuela Costa, Hiszpania, skontaktuj się z nami i podaj kod referencyjny ORIH0088.

Lokalizacja

Lokalizacja

ładowanie mapy...
Schepens Rony
Rony Schepens
Ekspert od nieruchomości(*) Obowiązkowe pola

Efektywność energetyczna
willa w orihuela costa
willa na sprzedaz w orihuela costa
willa w costa blanca
willa w costa blanca
willa na sprzedaz w costa blanca
willa w hiszpania
willa w hiszpania
willa na sprzedaz w hiszpania
Luksusowe wille w Las Colinas
Zobacz więcej 20 zdjęć


Nieruchomości w Hiszpanii

Nieruchomości w Hiszpanii to nasza specjalność! Działamy nieprzerwanie od 2005 roku. Tak długa obecność na rynku sprawiła, że obecnie jesteśmy ekspertami w branży, a hiszpański rynek nieruchomości nie ma przed nami tajemnic. Wieloletnie doświadczenie i posiadana wiedza umożliwiają nam świadczenie usług na najwyższym poziomie. Zakres naszych działań obejmuje kompleksową obsługę – od przygotowania dokumentacji, aż do sfinalizowania umowy kupna lub sprzedaży.Hiszpański rynek otwarty dla każdego

Stworzyliśmy szeroką ofertę nieruchomości w Hiszpanii na sprzedaż. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak zróżnicowane potrzeby i wymagania mają nasi klienci. Pragniemy być odpowiedzią na wszystkie z nich. Stworzyliśmy bogatą bazę wśród której dostępne są zarówno luksusowe nieruchomości, jak i tanie propozycje o nieco niższym standardzie, jednak w dalszym ciągu utrzymujące wysoką jakość. Jeśli posiadasz własne lokum, jednak planujesz jego sprzedaż – oferujemy pomoc przy znalezieniu kupca. Wkład pracy naszych klientów zmniejszamy do absolutnego minimum. Z nami nie musisz się o nic martwić. Wszystkim zajmiemy się za Ciebie!

Więcej polecanych nieruchomości w Orihuela Costa

Nasze biura agencji nieruchomości w Hiszpanii

 • Agencja Nieruchomości w Guardamar del Segura
  Av. Cervantes, 25
  03140 Guardamar del Segura, Alicante
  Tel. +34 966 284 737
 • Agencja Nieruchomości w Altea
  C/ Raspall, 2
  03590 Altea, Alicante
  Tel. +34 966 880 608


Nasz partner w PolsceProśba o informacje

© 2021 Wszelkie prawa zastrzeżone.