0

Pomoc przy sprzedaży mieszkań


„Sprzedam mieszkanie w Hiszpanii” – komunikaty o takiej treści z roku na rok pojawiają się coraz częściej. Hiszpański rynek nieruchomości kwitnie. Ilość ogłoszeń sprawia, że wybór jest olbrzymi. Jednocześnie istnieje również druga strona medalu – osoby, które chcą sprzedać swoje mieszkanie muszą się liczyć z bardzo dużą i trudną konkurencją. W tak szerokiej ofercie ciężko jest się wybić i znaleźć odpowiedniego kupca. W związku z potrzebami naszych klientów – wychodzimy naprzeciw. 

Jeśli posiadasz mieszkanie w Hiszpanii do sprzedania – zgłoś się do nas. Pomożemy Ci je sprzedać szybko i bezproblemowo. Wszystkim zajmiemy się za Ciebie. Nie tylko wystawimy ogłoszenie na najlepszych portalach krajowych i międzynarodowych, ale również dokonamy profesjonalnej wyceny, odpowiednio je przygotujemy oraz przedstawimy z jak najlepszej strony.Setki sprzedanych mieszkań w Hiszpanii!


Na swoim koncie mamy setki sprzedanych mieszkań w Hiszpanii, dzięki czemu posiadamy duże doświadczenie, które wykorzystujemy w codziennej pracy. Efektem tego są nasze sukcesy – szerokie grono zadowolonych klientów oraz wyniki sprzedaży. Średni czas sprzedaży mieszkań w Hiszpanii realizowany przez firmę Esphouses nie przekracza pół roku! Zapewniamy bardzo atrakcyjne warunki. Na każdym etapie procesu realizacji zlecenia świadczymy doradztwo oraz kompleksowo zarządzamy całą sprzedażą.

Nasze biura agencji nieruchomości w Hiszpanii

 • Agencja Nieruchomości w Guardamar del Segura
  Av. Cervantes, 25
  03140 Guardamar del Segura, Alicante
  Tel. +34 966 284 737
 • Agencja Nieruchomości w Altea
  C/ Raspall, 2
  03590 Altea, Alicante
  Tel. +34 966 880 608Prośba o informacje

© 2023 Wszelkie prawa zastrzeżone.