0

Sprzedaj z nami swoją nieruchomość w Hiszpanii

Sprzedajemy Twój dom w Hiszpanii, na Costa Blanca, w czasie krótszym niż 6 miesięcy

Dlaczego warto wybrać nas do zakupu nieruchomości?

Jeśli chcesz kupić nieruchomość na Costa Blanca, w ESPHOUSES mamy szeroki wybór nieruchomości we wszystkich lokalizacjach. Mamy właściwości na całym wybrzeżu Costa Blanca, we wszystkich obszarach i plaż, na wszystkie budżety i wszystkie gusta.

Oferujemy Państwu apartamenty na sprzedaż przy plaży, lub mieszkania z widokiem na Morze Śródziemne. Mamy również wille i bungalowy na sprzedaż.

Posiadamy dwie agencje nieruchomości w prowincji Alicante, w Guardamar del Segura i Altea. Posiadamy ponad 15-letnie doświadczenie na rynku nieruchomości na Costa Blanca. Sprzedaliśmy ponad 1.000 nieruchomości i jesteśmy jedną z wiodących firm w zarządzaniu nieruchomościami na wybrzeżu Alicante.

Mówimy w twoim języku. Nasz zespół doradców ds. nieruchomości posługuje się w sumie ponad 15 językami. Posiadamy również wyselekcjonowaną sieć współpracowników zewnętrznych: prawników, architektów, doradców podatkowych i finansowych... w celu zapewnienia Państwu jak najlepszej obsługi przy zakupie nieruchomości.


Co zrobimy, by sprzedać Twoją nieruchomość w Hiszpanii? 

Indywidualne badanie rynku
Specjalistyczna wycena nieruchomości/ wycena
Profesjonalna sesja zdjęciowa
Wycieczki wirtualne 360°
Profesjonalne wideo
Umieszczenie znaku w nieruchomości
Reklama w najlepszych krajowych i międzynarodowych portalach nieruchomościowych
Doradztwo i kompleksowe zarządzanie w całym procesie sprzedaży

6 miesięcy

Średni czas sprzedaży

1187

Sprzedane nieruchomości w Hiszpanii

1374

Zadowoleni klienci

Wystaw z nami swój dom na sprzedaż

Dane nieruchomości

Dane właściciela

(*) Obowiązkowe pola


Wysyłając ten formularz, zgadzasz się na nasze warunki użytkowania oraz naszą politykę prywatności i ochrony danych.

Opinia naszych klientów

Opinia naszych klientów pomaga nam ulepszać


Jesteśmy zadowoleni z ESPHOUSES. Bardzo profesjonalnie. Serdeczne podziękowania dla pani Anny Krivobokowej.

Gunter S.

Współpraca biznesowa z ESPHOUSES była bardzo owocna i byliśmy bardzo, bardzo zadowoleni. Gorąco polecam to biuro nieruchomości.

María B.

Bardzo profesjonalny. Bardzo uważny.

Alan H.

Byliśmy bardzo zadowoleni i wdzięczni za to, jak wszystko przebiegało od początku do końca.

Antonia A.

Wszystko było idealne. Podziękowania dla Florina, który zajął się wszystkim.

Azucena M.

Proces podpisywania aktu notarialnego był jednym z najszybszych w moim życiu, bardzo zadowolony.

Juan Carlos M.

Jestem pośrednikiem w obrocie nieruchomościami od 30 lat i w związku z tym miałem do czynienia z wieloma biurami nieruchomości. Profesjonalizm, czysty wygląd agencji, technologia i stały kontakt nie jest łatwy do zobaczenia w dzisiejszych czasach. Dziękuję za wszystko.

Carlos S.

Jesteśmy zachwyceni Waszym niezawodnym zespołem, który profesjonalnie zna się na swojej pracy i szybko załatwia sprawy, nawet te osobiste, a szczególnie jesteśmy wdzięczni Donatasowi, który z nami współpracował. Życzymy powodzenia!

Zita U.

Personel z doświadczeniem, zaangażowaniem, powagą i empatią, dzięki którym podejmowane przez nich operacje kupna i sprzedaży są wykonalne.

Ángeles M.

Wspaniały zespół profesjonalistów.

Antonio C.

Nie ufałam zbytnio agencjom nieruchomości, ale dzięki ESPHOUSES udało mi się szybko i wygodnie sprzedać mój dom. Składam serdeczne gratulacje.

Jose G.

Zarządzanie i ogólnie usługi, które ludzie, z którymi miałem do czynienia w Esphouses, zapewnili w celu sprzedaży mojej nieruchomości, były bezkonkurencyjne; w rzeczywistości poleciłbym ich innym.

Jose A.

Usługi świadczone przez Tracy były doskonałe.

Sergio T.

To było doskonałe i wspaniałe ich uwagi, w oczekiwaniu na wszystko, co niezbędne do przeprowadzenia sprzedaży naszego mieszkania. Muszę podziękować Florinowi z agencji nieruchomości w Guardamar za wspaniałe traktowanie, za to, że jest wielkim profesjonalistą.

Dolores C.

Doskonałe traktowanie, szybkość, profesjonalizm, znajomość rynku nieruchomości w danym regionie, umiejętność zarządzania czasem, zarządzanie z potencjalnym nabywcą, zarządzanie w kancelarii notarialnej i wyjaśnianie wszystkiego na poziomie dokumentów z potencjalnym klientem i sprzedającym. Bez wahania polecam każdemu zarządzanie z ESPHOUSES, a zwłaszcza z doskonałym profesjonalizmem Florina i jego zespołu.

Manuel P.

Dziękuję Pani Annie Krivobokovej za dobrą i profesjonalną obsługę przy sprzedaży nieruchomości, tak jak powinno być, jest urocza i profesjonalna.

Marko K.

Mieliśmy nasz dom na sprzedaż z 3 agencjami nieruchomości, ale usługa świadczona przez Tracy była o wiele lepsza. Nie tylko była profesjonalna, ale była również przyjazna i sprawiła, że czuliśmy się pewnie, że jesteśmy z właściwą firmą podczas całego procesu sprzedaży. Zapewniła regularne informacje zwrotne i zajęła się każdym problemem lub obawą, którą rzuciliśmy na nią. Nie mógłbym polecić jej bardziej wysoko, prawdziwa gwiazda.

Christine S.

Doskonała i profesjonalna obsługa. W pełni wykwalifikowany personel, zawsze pod ręką, aby pomóc i doradzić. ESPHOUSES sprawił, że stresujący proces sprzedaży w Hiszpanii stał się łatwy.

Ken B.

Profesjonaliści, z którymi można pracować z pełnym zaufaniem.

Pedro I.

Jeden z członków mojej rodziny polecił mi współpracę z ESPHOUSES w Guardamar del Segura. Gdybym miała w przyszłości ponownie współpracować z ESPHOUSES, na pewno bym to zrobiła. A potem bez wahania poleciłabym ją innym ludziom.

Guy C.

Praca z ESPHOUSES i z Florinem, którego już znamy i do którego mamy duże zaufanie, była przyjemnością.

Carmen M.

Florin doradzał nam przez cały czas. Bardzo dobre zarządzanie przy sprzedaży naszego mieszkania, jak również przy formalnościach notarialnych.

Ricardo S.

Dobre biuro i obsługa klienta z Florin. Przejrzystość w załatwianiu formalności pomogła mi zmienić rachunek za wodę. Byłam bardzo zadowolona z tego jak się mną zajęli.

Francisco M.

Wielkie podziękowania dla Tracy za jej pracę.

Svetlana D.

Nie mogę podziękować Annie za całą jej pomoc - była wspaniała. Ostatnio Katarina była super pomocna w organizowaniu rzeczy takich jak sprzątanie i opieka nad domem.

Kevin K.

Profesjonalni i skuteczni sprzedawcy. Przyjazne i szczere traktowanie.

Francisco S.

Wszystkie uzgodnienia zostały załatwione w sposób profesjonalny.

José G.

Doskonałe leczenie i całkowita przejrzystość. Są całkowicie wiarygodni. Dziękuję, Florin, za wszystko.

Nuria M.

Dobre zarządzanie i obsługa. Dziękuję.

Francisco G.

Poważna i kompetentna firma.

Juan G.

Twoja usługa i pomoc dla nas była doskonała, z poradami w każdej dziedzinie. W obecnej sytuacji wiemy, że sprzedaż w tamtym czasie była właściwą decyzją. Życzę dalszych sukcesów.

Jennifer R.

Jesteście profesjonalistami! Dziękuję.

Igor K.

Praca z Florinem była profesjonalnym i łatwym doświadczeniem.

Amanda C.

Bardzo dobrze wyszkolony personel, dobre informacje i szybkość sprzedaży.

Manuel S.

Bardzo wybitne zarządzanie.

Luis N.

Skończyłem bardzo zadowolony.

Ramón T.

Od pierwszej chwili poszliśmy do agencji nieruchomości, uwaga, którą otrzymaliśmy była wspaniała. Anna jest wspaniałym agentem, miły, uprzejmy, czuły, byliśmy jak rodzina i była jak nasza, bardzo kompetentny, ona rozwiązała wszystkie pytania, które mieliśmy na początku, a ona zapewniła nam wspaniałą obsługę.

Paulina L.

Bardzo profesjonalny, doskonała uwaga.

Tsvetelina M.

Fantastyczna osoba Anna, bardzo miła.

Juan M.

Bardzo dobre doświadczenie, nie ma na co narzekać, dziękuję.

Thierry D.

Tracy była wyjątkowa, jak bardzo nam pomogła. Umieścić nas na łatwe i był uroczy człowiek do czynienia. Kredyt dla Twojej firmy.

Laura F.

Byli bardzo profesjonalni, przyjaźni, zadbali o wszystkie formalności związane ze sprzedażą i inne, takie jak zmiana własności wody, elektryczności, ratusza, administratora nieruchomości itp. Zwłaszcza ich agent Florín.

Alejandro C.

Trudne do negocjacji, ale poprawne.

Jean C.

Całkowicie godny zaufania.

María R.

Usługa, którą otrzymałem od ESPHOUSES nie miała sobie równych. Byli pomocni i profesjonalni. Co najważniejsze, obsługa posprzedażowa była doskonała. Florin, agent, jest przez profesjonalistę. Uczciwy, pomocny. Są tam dla od czasu złożenia oferty do zakończenia, a także zapewnić, że po sprzedaży nie ma żadnych problemów. Gorąco polecam 100%.

Joseph M.

Wszystko jasne i w uzgodnionym terminie.

Rubén M.

Sprzedaż przebiegła bez żadnych problemów, a oni zajęli się wszystkimi formalnościami.

José T.

Florin Gamarra okazał się być profesjonalistą w każdym znaczeniu tego słowa.

Nino R.

Doradzili nam bardzo dobrze. Ułatwili nam wszystkie formalności, ponieważ był to dom z kilkoma właścicielami i było to skomplikowane do załatwienia.

María F.

To było wielkie zaskoczenie dla mnie, że zmiana nieruchomości w Hiszpanii może być bardzo trudne i czasochłonne. Dlatego bardzo ważne jest, aby znaleźć dobre i wiarygodne osoby, z którymi można się dogadać w odpowiednim czasie. Czujemy, że udało nam się to na końcu.

Reijo V.

To była przyjemność mieć Annę Krivobokovą jako agenta, profesjonalnego w swojej pracy!

Jelena L.

Dziewczyna, która nas obsługiwała (Anna Krivobokova), jest profesjonalistką. Sprzedała nam nieruchomość bardzo szybko i zrobiła wszystko, co powiedziała.

Manuel F.

Plusy.

Manuel M.

Skończyło się na tym, że jestem bardzo zadowolona.

José M.

Dziękuję, wszystko dobrze, kontynuować dobrą robotę!

Irina S.

Uwaga i rozwiązywanie pytań nawet po podpisaniu umowy.

Pablo V.

ESPHOUSES naprawdę wspierał nas we wszystkich naszych formalnościach administracyjnych, a nawet po sprzedaży.

Patrick D.

Bardzo profesjonalna agencja.

Francisco E.

Bardzo przyjaźni i rzetelni profesjonaliści z dobrą bazą klientów i dużym rynkiem.

Margarita S.

Bardzo pomocni i uprzejmi. Posiadają wiedzę na temat lokalnej okolicy.

Jay C.

Moja żona i ja jesteśmy zadowoleni z pracy wykonanej przez zespół, który załatwił za nas wszystkie formalności. Dziękujemy Annie i Florinowi, świetni fachowcy.

Jose V.

Nasze biura agencji nieruchomości w Hiszpanii

 • Agencja Nieruchomości w Guardamar del Segura
  Av. Cervantes, 25
  03140 Guardamar del Segura, Alicante
  Tel. +34 966 284 737
 • Agencja Nieruchomości w Altea
  C/ Raspall, 2
  03590 Altea, Alicante
  Tel. +34 966 880 608Prośba o informacje

© 2023 Wszelkie prawa zastrzeżone.