Przeczytaj najnowsze wiadomości z hiszpańskiego rynku nieruchomości

Czy umiejscowienie domu przy pla?y wp?ywa na jego warto???

08/04/2021

Udostępnij w:

Na wartość rynkową nieruchomości wpływa wiele, różnych czynników, w tym między innymi cechy użytkowe czy stan prawny lokalu. Jednak jednym z najważniejszych elementów, na jaki nabywcy w pierwszej kolejności zwracają uwagę, jest lokalizacja. Czy chcąc kupić dom lub mieszkanie w Hiszpanii bezpośrednio przy plaży trzeba się liczyć z wyższą ceną? Tłumaczymy!

Lokalizacja – podstawa przy wyborze nieruchomości

Spośród wszystkich czynników mających wpływ na wartość nieruchomości to właśnie lokalizacja jest jednym z najważniejszych. Często cena dwóch, identycznych lokali, jednak 
usytuowanych w różnych częściach miasta, może się od siebie znacznie różnić. Osoby decydujące się na zakup nieruchomości są w stanie zapłacić znacznie więcej atrakcyjne miejsce. Nie ma w tym nic dziwnego. To, jak wygląda budynek czy jego wnętrze można zmienić. Również standard lokalu można podnieść, natomiast w przypadku lokalizacji – pozostanie niezmienna. W przypadku mieszkań dotyczy to nie tylko dokładnego rejonu, ale również kondygnacji, na której się znajduje. Miejscem, w którym ta zależność jest szczególnie dostrzegana są rejony nadmorskie. Nieruchomości w pierwszej linii przy plaży są zazwyczaj najdroższe. Ludzie płacą za to, co w takim miejscu jest najcenniejsze, czyli widok i bezpośredni dostęp do morza.

Domy i mieszkania na wybrzeżu Costa Blanca

W przypadku domów i mieszkań na Costa Blanca zdecydowanie największą popularnością cieszą się nieruchomości przy plaży. To spokojne wybrzeże nad Morzem Śródziemnym ciągnące się na długość blisko 244 km. Idealna propozycja dla miłośników pięknej, słonecznej pogody, wylegiwania się na plaży i zażywania kąpieli w ciepłym morzu. Na zakup decydują się zarówno osoby szukające lokum na własny użytek – zarówno na stałe, jak i jako wakacyjna nieruchomość, jak i inwestorzy, którzy chcą przeznaczyć nieruchomość na wynajem. Apartamenty tuż przy plaży każdego roku przyciągają turystów, co daje gwarancję dużego zainteresowania, a co za tym idzie – udanego biznesu.

Jeśli planujesz kupno nieruchomości w Hiszpanii i szukasz atrakcyjnej oferty – skontaktuj się z nami. Jako specjaliści w tym zakresie pomożemy Ci przejść przez cały proces zakupu szybko i bezproblemowo. Posiadamy szeroki wybór ofert w doskonałej lokalizacji, w tym również blisko plaży.


Zostaw wiadomość

(*) Obowiązkowe pola

Sypilnie

1
2
3
4
5
6+

Dodatki

Anuluj

(*) Obowiązkowe pola

Pierwsza linia, widok na morze

Mieszkanie w Guardamar del Segura
198.000€

Apartament na plaży Denia

Mieszkanie w Denia
111.900€

Nowa wybudowana willa

Wolno stojąca willa w Benijofar
300.000€

Przestronny apartament, 100 metrów od plaży

Mieszkanie w Guardamar del Segura
98.000€

Mieszkanie w stylu loftu w urbanizacji El Paradiso w Altea

Mieszkanie w Altea la Vella
152.000€

Nasze biura agencji nieruchomości w Hiszpanii

 • Agencja Nieruchomości w Guardamar del Segura
  Av. Cervantes, 25
  03140 Guardamar del Segura, Alicante
  Tel. +34 966 284 737
 • Agencja Nieruchomości w Altea
  C/ Raspall, 2
  03590 Altea, Alicante
  Tel. +34 966 880 608


Nasz partner w PolsceProśba o informacje

© 2021 Wszelkie prawa zastrzeżone.

Zniżka na nieruchomości

Kliknij tutaj