Przeczytaj najnowsze wiadomości z hiszpańskiego rynku nieruchomości

S?oneczne Alicante - tu ?yje si? lepiej ni? dobrze!

17/11/2020

Udostępnij w:

Hiszpania zachwyca na każdym kroku. Wśród wielu, pięknych miejsc są jednak takie, które szczególnie zasługują na uwagę. Jednym z nich jest Alicante. Co wyjątkowego ma w sobie to miejsce? Co warto tutaj zobaczyć? Dlaczego każdego roku przyciąga rzeszę turystów? Wprowadzimy Cię w świat tego miejsca. Poznaj słoneczne Alicante i przekonaj się, że tutaj żyje się lepiej niż dobrze.

Alicante – miejsce, gdzie morze spotyka się z górami

Alicante to niewielkie miasto usytuowane na wschodnim wybrzeżu Hiszpanii. Z jednej strony otulone Morzem Śródziemnym, natomiast z drugiej góruje nad nim wzniesienie Benacantil o wysokości 220 metrów n.p.m. Miejsce słynie z przepięknej, niezawodnej pogody. Słońce świeci tutaj niemal każdego dnia, a średnia, roczna temperatura wynosi ponad 18 stopni. Upalne lata i łagodne zimy sprawiają, że klimat jest komfortowy przez cały rok.

Co warto zobaczyć?

Turyści odwiedzają Alicante z różnych powodów. Przede wszystkim – doskonała lokalizacja. Bliskość do szerokich, piaszczystych plaż i morza to największe zalety tego miejsca. Panujący tu klimat przyciąga miliony turystów, a coraz częściej stanowi również miejsce, w którym ludzie pozostają na stałe.

Jednak wylegiwanie się na plaży czy kąpiele w morzu to nie jedyne czynności, które można robić w wolnym czasie. Alicante jest wypełnione zjawiskowymi miejscami. Spacery czy jazda na rowerze smakują tutaj całkiem inaczej. Również pod względem zabytków miasto ma wiele do zaoferowania. Zamek Santa Barbara z X wieku, Muzeum Archeologiczne MARQ, ratusz zbudowany w latach 1700-1760, Bazylika Santa Maria – to tylko niektóre z długiej listy miejsc wartych zobaczenia.

Plusem jest również łatwy dostęp. Zaledwie 15 km dzieli lotnisko od centrum miasta. Siatka połączeń tanich linii lotniczych jest niezwykle rozbudowana. Bezpośrednie połączenia są dostępne niemal ze wszystkich, dużych, europejskich portów lotniczych.

Zamieszkaj w Alicante!

Planujesz przeprowadzkę? Szukasz swojego miejsca na ziemi? A może kochasz Hiszpanię i chcesz każdego dnia delektować się jej urokami? Wybierz Alicante! W swojej bazie posiadamy szeroki wybór nieruchomości w Alicante. Pomożemy Ci znaleźć idealne miejsce, przeprowadzimy Cię przez cały proces zakupu oraz zapewnimy kompletny serwis posprzedażowy. Wybierz dom lub mieszkanie dla siebie, czerp z życia garściami i zacznij nowe życie w tym magicznym miejscu. Szybko się przekonasz, że to miasto, w którym żyje się lepiej, niż dobrze.


Zostaw wiadomość

(*) Obowiązkowe pola

Sypilnie

1
2
3
4
5
6+

Dodatki

Anuluj

(*) Obowiązkowe pola

Pierwsza linia, widok na morze

Mieszkanie w Guardamar del Segura
198.000€

Apartament na plaży Denia

Mieszkanie w Denia
111.900€

Nowa wybudowana willa

Wolno stojąca willa w Benijofar
300.000€

Przestronny apartament, 100 metrów od plaży

Mieszkanie w Guardamar del Segura
98.000€

Mieszkanie w stylu loftu w urbanizacji El Paradiso w Altea

Mieszkanie w Altea la Vella
152.000€

Nasze biura agencji nieruchomości w Hiszpanii

 • Agencja Nieruchomości w Guardamar del Segura
  Av. Cervantes, 25
  03140 Guardamar del Segura, Alicante
  Tel. +34 966 284 737
 • Agencja Nieruchomości w Altea
  C/ Raspall, 2
  03590 Altea, Alicante
  Tel. +34 966 880 608


Nasz partner w PolsceProśba o informacje

© 2021 Wszelkie prawa zastrzeżone.

Zniżka na nieruchomości

Kliknij tutaj