Przeczytaj najnowsze wiadomości z hiszpańskiego rynku nieruchomości

W jakich hiszpa?skich miejscowo?ciach najch?tniej szukamy nieruchomo?ci?

05/08/2020

Udostępnij w:

Hiszpania to rozległy kraj zajmujący niemal cały Półwysep Iberyjski i dwa archipelagi. Nieco egzotyczna, zachwycająca krajobrazami i rozpieszczająca doskonałą pogodą. Każdego roku przyciąga multum turystów, ale również tych, którzy szukają stałego miejsca zamieszkania. Przedstawiamy, jakie miasta są najczęstszym wyborem wśród osób szukających nieruchomości.

Duże miasta

Madryt, Barcelona i Walencja to bez wątpienia miasta cieszące się największą popularnością wśród zwiedzających. Duże miejscowości stanowią atrakcyjny kierunek dla młodych ludzi, żądnych wrażeń, szukających atrakcji, a także miłośników zabytkowej architektury. Dla inwestorów – to doskonały pomysł na biznes. Zakup mieszkania w tych rejonach i przeznaczenie go na wynajem krótkoterminowy może okazać się strzałem w dziesiątkę. Trzeba jednak liczyć się z wysokimi cenami. Nieruchomości w dużych, hiszpańsich miejscowościach są bardzo wysokie – zarówno pod względem ceny zakupu, jak i późniejszego utrzymania.

A na prowadzeniu... Costa Blanca

Słońce, rozległe plaże i bliskość morza – to właśnie te aspekty okazują się być najbardziej zachęcające dla osób szukających nieruchomości. Domy i mieszkania w Costa Blanca rozchodzą się w niewiarygodnie szybkim tempie. Z jednej strony obszar znacznie spokojniejszy, z drugiej – w dalszym ciągu nie pozostawiający miejsca na nudę. Przybrzeżne miejscowości zachwycają swoim urokiem i zadowalają nawet najbardziej wymagających klientów. Idealne miejsce do stałego zamieszkania dla rodzin z dziećmi czy emerytów. Costa Blanca to także miejsce przyciągające tłumy turystów, którzy są żądni dogodnych warunków pogodowych, piaszczystych plaż i niepowtarzalnego klimatu, w związku z czym – zakupione mieszkanie można przeznaczyć na wynajem krótkoterminowy. Za inwestycją w nieruchomości w Costa Blanca przemawiają również ich ceny. Wybrzeże jest jednym z najtańszych miejsc w całej Hiszpanii. Najczęściej wybieranymi miastami w tym rejonie są nieruchomości w:

 • Alicante – serce Costa Blanca, uwielbiana przez turystów, doceniana za liczne zabytki, pogodę, klimat oraz niedaleką odległość od lotniska.
 • Torrevieja – miejscowość bogata w słone jeziora, bujną roślinność, wypełniona przyjemnym mikroklimatem. Zdrowy mikroklimat, liczne atrakcje, malowniczy krajobraz.
 • Altea – w regionie Walencji, wypełniona klimatycznymi uliczkami i zachwycającymi widokami. Połączenie spokoju i rozwiniętej infrastruktury turystycznej.
 • Benidorm – nazywanym również „małym Manhattanem”. Miasto, które nigdy nie śpi, wypełnione wysokimi budynkami górującymi nad błękitnym morzem. Najpopularniejszy kurort turystyczny.

Zostaw wiadomość

(*) Obowiązkowe pola

Sypilnie

1
2
3
4
5
6+

Dodatki

Anuluj

(*) Obowiązkowe pola

Pierwsza linia, widok na morze

Mieszkanie w Guardamar del Segura
198.000€

Apartament na plaży Denia

Mieszkanie w Denia
111.900€

Nowa wybudowana willa

Wolno stojąca willa w Benijofar
300.000€

Przestronny apartament, 100 metrów od plaży

Mieszkanie w Guardamar del Segura
98.000€

Mieszkanie w stylu loftu w urbanizacji El Paradiso w Altea

Mieszkanie w Altea la Vella
152.000€

Nasze biura agencji nieruchomości w Hiszpanii

 • Agencja Nieruchomości w Guardamar del Segura
  Av. Cervantes, 25
  03140 Guardamar del Segura, Alicante
  Tel. +34 966 284 737
 • Agencja Nieruchomości w Altea
  C/ Raspall, 2
  03590 Altea, Alicante
  Tel. +34 966 880 608


Nasz partner w Polsce



Prośba o informacje

© 2021 Wszelkie prawa zastrzeżone.

Zniżka na nieruchomości

Kliknij tutaj