Nieruchomość od strony południowej z doskonałymi właściwościami, windą, parkingiem i przechowalnią w pobliżu plaży w Guardamar!
Ref. GUAR0832
165.000€

Podstawowe funkcje

m<sup>2</sup> mieszkania
70 m2 mieszkania
Sypialnie
2 Sypialnie
Łazienki
1 Łazienki
Garaż / Parking
Garaż / Parking

Inne funkcje

Winda
Umeblowany
Sprzęt AGD
Klimatyzacja
Szafy

Nieruchomość od strony południowej z doskonałymi właściwościami, windą, parkingiem i przechowalnią w pobliżu plaży w Guardamar!

Chcesz uzyskać więcej informacji? Mniej informacji
Czy chcesz mieszkać zaledwie kilka metrów od plaży, w nieruchomości z tarasem od strony południowej i łatwym parkingiem? Prezentujemy to mieszkanie w uprzywilejowanej lokalizacji, położone w Guardamar del Segura, prowincja Alicante, Hiszpania. Nieruchomość składa się z 2 sypialni dwuosobowych, 1 łazienki z prysznicem i oddzielnej kuchni. Nieruchomość posiada instalację klimatyzacji kanałowej pod sufitem, z ciepłym i zimnym powietrzem. Budynek posiada dwie windy o pojemności 6 osób każda, które mają bezpośredni dostęp do garażu. Znajduje się tam duże miejsce parkingowe i komórka lokatorska, dzięki czemu nie będziesz musiał martwić się o znalezienie miejsca do zaparkowania pojazdu lub przechowywania rzeczy. Dodatkowo budynek posiada obudowę z izolacją termiczną i wentylowaną fasadą, która chroni go przed temperaturą zewnętrzną, powietrzem i wilgocią, pozwalając na optymalizację oszczędności energii i większą wydajność cieplną. Dzięki wszelkiego rodzaju usługom w pobliżu, będziesz miał wszystko, czego potrzebujesz na wyciągnięcie ręki: parki, tereny zielone, sklepy, restauracje, apteki, supermarkety, szkoły, kawiarnie, między innymi, oferując wygodne i praktyczne życie; oprócz możliwości korzystania z relaksujących spacerów po plaży lub pieszych wędrówek w dowolnym momencie. Skontaktuj się z nami, aby umówić się na wizytę!
Plany nieruchomości
Właściciel nie dostarczył planów nieruchomości.
Certyfikat energetyczny
Właściciel nie podał informacji o świadectwie energetycznym.
Czy jesteś zainteresowany tą nieruchomością i chciałbyś uzyskać więcej informacji?

Symulacja kredytu hipotecznego

Środki własne + wydatki:
00,00€
Rata kredytu hipotecznego
€/mes
Lokalizacja
Guardamar del Segura, Alicante

Co ten obszar ma do zaoferowania?

Chcesz uzyskać więcej informacji?
Jest 33 osób oglądających tę nieruchomość