Opinie Esphouse'ów

Przeczytaj niektóre z opinii naszych klientów

Ralf G.
Gino Mortier
Pilar Sarrio
Donatas, a cała twoja agencja jest tego warta.
Lasivunas N.
Świetne wskazówki przed, w trakcie i po sprzedaży.
Jos W.
Kupiliśmy nieruchomość przez firmę ESPHOUSES, którą bardzo polecam, wszystko odbyło się czysto i szybko, nie ma na co narzekać, na pewno polecę tę firmę znajomym.
Julia M.
Współpraca biznesowa z ESPHOUSES była bardzo owocna i byliśmy bardzo, bardzo zadowoleni. Gorąco polecam to biuro nieruchomości.
María B.
Gunter S.
Podziękowania dla Esphouses i Anny Krivobokovej za pomoc i wsparcie w procesie zakupu. Polecam agencję i Annę wszystkim, którzy chcą posiadać nieruchomość w Hiszpanii.
Aleksandra D.
Bardzo profesjonalny. Bardzo uważny.
Alan H.
Jesteśmy bardzo zadowoleni, że wybraliśmy ESPHOUSES. Nie spodziewaliśmy się, że w ciągu kilku dni uda nam się kupić i załatwić wszystkie formalności. Bardzo kompetentny personel, przyjazny, pomocny i doradzający we wszystkich sprawach. Jesteśmy bardzo wdzięczni i gorąco polecamy ich wszystkim zainteresowanym nieruchomościami w Hiszpanii.
Jurate B.
Mogę śmiało polecić firmę ESPHOUSES do sprzedaży/kupna nieruchomości. Pracowaliśmy z agentem Anną Krivobokovą i byliśmy bardzo zadowoleni. Pani Anna jest profesjonalistką w swojej dziedzinie, pomogła nam w wyborze nieruchomości, przeprowadzeniu transakcji, rozwiązaniu kwestii kredytu hipotecznego, a w przyszłości zawsze pomagała w sprawach bankowych i wszelkich innych. Cały zespół jest bardzo uważny i pomocny.
Aleksei N.
Byliśmy bardzo zadowoleni i wdzięczni za to, jak wszystko przebiegało od początku do końca.
Antonia A.
Nous avons reçu notre maison dans les délais et avec les prestations demandées et nous avons été très bien suivis par l avocate que vous nous avez recommandée. Merci aussi pour l adresse des meubles Merci Rony pour tous vos bons conseils et votre professionnalisme.
Jean E.
Wszystko było idealne. Podziękowania dla Florina, który zajął się wszystkim.
Azucena M.
Proces podpisywania aktu notarialnego był jednym z najszybszych w moim życiu, bardzo zadowolony.
Juan Carlos M.
Jestem pośrednikiem w obrocie nieruchomościami od 30 lat i w związku z tym miałem do czynienia z wieloma biurami nieruchomości. Profesjonalizm, czysty wygląd agencji, technologia i stały kontakt nie jest łatwy do zobaczenia w dzisiejszych czasach. Dziękuję za wszystko.
Carlos S.
Super, super, taktowna i odpowiednia komunikacja, przyjazne otoczenie, doskonały profesjonalizm, jednym słowem wspaniali ludzie w świetnym zespole. Dziękuję.
Grazina L.
Najwyższy profesjonalizm, dobre śledzenie plików.
Anne L.
Polecam wszystkim agencję ESPHOUSES - profesjonalistów od sprzedaży nieruchomości.
Raminta S.
Wszystko jest po prostu świetne :)
Vytis K.
Odpowiedzialne podejście do kupującego. Profesjonalizm.
Gintaras D.
Jesteśmy zachwyceni Waszym niezawodnym zespołem, który profesjonalnie zna się na swojej pracy i szybko załatwia sprawy, nawet te osobiste, a szczególnie jesteśmy wdzięczni Donatasowi, który z nami współpracował. Życzymy powodzenia!
Zita U.
Personel z doświadczeniem, zaangażowaniem, powagą i empatią, dzięki którym podejmowane przez nich operacje kupna i sprzedaży są wykonalne.
Ángeles M.
Jesteśmy bardzo zadowoleni z naszego doświadczenia z ESPHOUSES, którego personel jest skuteczny, profesjonalny i bardzo zaangażowany i specjalne podziękowania dla Rony za jego życzliwość, porady i dostępność, które wykraczają poza jego rolę jako agenta nieruchomości. Polecamy ESPHOUSES bez wahania.
Patrice R.
Zarządzanie i ogólnie usługi, które ludzie, z którymi miałem do czynienia w Esphouses, zapewnili w celu sprzedaży mojej nieruchomości, były bezkonkurencyjne; w rzeczywistości poleciłbym ich innym.
Jose A.
Nie ufałam zbytnio agencjom nieruchomości, ale dzięki ESPHOUSES udało mi się szybko i wygodnie sprzedać mój dom. Składam serdeczne gratulacje.
Jose G.
Wspaniały zespół profesjonalistów.
Antonio C.
Mamy przyjemność współpracować z Florinem Gamaną. Zawsze chętny do pomocy. Odpowiadał na wszystkie nasze pytania i zawsze był bardzo serdeczny. Gdybyśmy mieli go ocenić, dalibyśmy mu 10 punktów.
Alberto M .
Bardzo profesjonalna obsługa, która towarzyszy klientowi podczas całego procesu.
Manuel Q.
Wszystko zostało wykonane szybko i perfekcyjnie.
Gintautas J.
Dobre wskazówki i pomoc w dokonaniu zakupu. Bardzo profesjonalne podejście.
Paul V.
Thanks to Mr Schepens, we have acquired our dream property. He still always has an open ear and has always advised us well in all ambiguities. We are very grateful to him for this.
Ralf G.
Usługi świadczone przez Tracy były doskonałe.
Sergio T.
Tracy zapewniła nam pierwszorzędną obsługę osobistą i będziemy z niej korzystać przy sprzedaży.
Keith T.
ESPHOUSES is without a doubt my best experience with a real estate agency. They have helped me achieve my goal of buying the house I wanted in the place I needed. The treatment has been professional but at the same time close and committed.
Odette L.
Wszystko przebiegło sprawnie, szybko i bezproblemowo.
Miguel F.
To było doskonałe i wspaniałe ich uwagi, w oczekiwaniu na wszystko, co niezbędne do przeprowadzenia sprzedaży naszego mieszkania. Muszę podziękować Florinowi z agencji nieruchomości w Guardamar za wspaniałe traktowanie, za to, że jest wielkim profesjonalistą.
Dolores C.
Bardzo miła współpraca w zakresie doradztwa przy ostatecznym zakupie naszego mieszkania.
Waldo S.
Dziękuję Pani Annie Krivobokovej za dobrą i profesjonalną obsługę przy sprzedaży nieruchomości, tak jak powinno być, jest urocza i profesjonalna.
Marko K.
Doskonałe traktowanie, szybkość, profesjonalizm, znajomość rynku nieruchomości w danym regionie, umiejętność zarządzania czasem, zarządzanie z potencjalnym nabywcą, zarządzanie w kancelarii notarialnej i wyjaśnianie wszystkiego na poziomie dokumentów z potencjalnym klientem i sprzedającym. Bez wahania polecam każdemu zarządzanie z ESPHOUSES, a zwłaszcza z doskonałym profesjonalizmem Florina i jego zespołu.
Manuel P.
Zakup był bardzo łatwy, zawsze odpowiadali na wszystkie nasze pytania i ułatwiali wszelkie formalności, dzięki Florinowi za jego życzliwość i dobrą pracę przez cały czas.
Guadalupe A.
Wszystko poszło pięknie, tak jak powinno, dziękuję zespołowi Esphouses w Guardamar.
Hugo B.
Bardzo wybitne zarządzanie.
Luis N.
Bardzo dobrze wyszkolony personel, dobre informacje i szybkość sprzedaży.
Manuel S.
Praca z Florinem była profesjonalnym i łatwym doświadczeniem.
Amanda C.
Jesteście profesjonalistami! Dziękuję.
Igor K.
Twoja usługa i pomoc dla nas była doskonała, z poradami w każdej dziedzinie. W obecnej sytuacji wiemy, że sprzedaż w tamtym czasie była właściwą decyzją. Życzę dalszych sukcesów.
Jennifer R.
Poważna i kompetentna firma.
Juan G.
Dobre zarządzanie i obsługa. Dziękuję.
Francisco G.
Doskonałe leczenie i całkowita przejrzystość. Są całkowicie wiarygodni. Dziękuję, Florin, za wszystko.
Nuria M.
Wszystkie uzgodnienia zostały załatwione w sposób profesjonalny.
José G.
Profesjonalni i skuteczni sprzedawcy. Przyjazne i szczere traktowanie.
Francisco S.
Can't thank Anna enough for all her help - she was great. More recently, Katarina has been a super help with organising things like cleaning and looking after the house.
Kevin K.
Wielkie podziękowania dla Tracy za jej pracę.
Svetlana D.
Dobre biuro i obsługa klienta z Florin. Przejrzystość w załatwianiu formalności pomogła mi zmienić rachunek za wodę. Byłam bardzo zadowolona z tego jak się mną zajęli.
Francisco M.
Florin doradzał nam przez cały czas. Bardzo dobre zarządzanie przy sprzedaży naszego mieszkania, jak również przy formalnościach notarialnych.
Ricardo S.
Praca z ESPHOUSES i z Florinem, którego już znamy i do którego mamy duże zaufanie, była przyjemnością.
Carmen M.
Jeden z członków mojej rodziny polecił mi współpracę z ESPHOUSES w Guardamar del Segura. Gdybym miała w przyszłości ponownie współpracować z ESPHOUSES, na pewno bym to zrobiła. A potem bez wahania poleciłabym ją innym ludziom.
Guy C.
Profesjonaliści, z którymi można pracować z pełnym zaufaniem.
Pedro I.
Doskonała i profesjonalna obsługa. W pełni wykwalifikowany personel, zawsze pod ręką, aby pomóc i doradzić. ESPHOUSES sprawił, że stresujący proces sprzedaży w Hiszpanii stał się łatwy.
Ken B.
Mieliśmy nasz dom na sprzedaż z 3 agencjami nieruchomości, ale usługa świadczona przez Tracy była o wiele lepsza. Nie tylko była profesjonalna, ale była również przyjazna i sprawiła, że czuliśmy się pewnie, że jesteśmy z właściwą firmą podczas całego procesu sprzedaży. Zapewniła regularne informacje zwrotne i zajęła się każdym problemem lub obawą, którą rzuciliśmy na nią. Nie mógłbym polecić jej bardziej wysoko, prawdziwa gwiazda.
Christine S.
Moja żona i ja jesteśmy zadowoleni z pracy wykonanej przez zespół, który załatwił za nas wszystkie formalności. Dziękujemy Annie i Florinowi, świetni fachowcy.
Jose V.
Bardzo pomocni i uprzejmi. Posiadają wiedzę na temat lokalnej okolicy.
Jay C.
Margarita S.
Bardzo profesjonalna agencja.
Francisco E.
ESPHOUSES naprawdę wspierał nas we wszystkich naszych formalnościach administracyjnych, a nawet po sprzedaży.
Patrick D.
Uwaga i rozwiązywanie pytań nawet po podpisaniu umowy.
Pablo V.
Dziękuję, wszystko dobrze, kontynuować dobrą robotę!
Irina S.
Skończyło się na tym, że jestem bardzo zadowolona.
José M.
Plusy.
Manuel M.
Dziewczyna, która nas obsługiwała (Anna Krivobokova), jest profesjonalistką. Sprzedała nam nieruchomość bardzo szybko i zrobiła wszystko, co powiedziała.
Manuel F.
To była przyjemność mieć Annę Krivobokovą jako agenta, profesjonalnego w swojej pracy!
Jelena L.
To było wielkie zaskoczenie dla mnie, że zmiana nieruchomości w Hiszpanii może być bardzo trudne i czasochłonne. Dlatego bardzo ważne jest, aby znaleźć dobre i wiarygodne osoby, z którymi można się dogadać w odpowiednim czasie. Czujemy, że udało nam się to na końcu.
Reijo V.
Doradzili nam bardzo dobrze. Ułatwili nam wszystkie formalności, ponieważ był to dom z kilkoma właścicielami i było to skomplikowane do załatwienia.
María F.
Florin Gamarra okazał się być profesjonalistą w każdym znaczeniu tego słowa.
Nino R.
Sprzedaż przebiegła bez żadnych problemów, a oni zajęli się wszystkimi formalnościami.
José T.
Wszystko jasne i w uzgodnionym terminie.
Rubén M.
Usługa, którą otrzymałem od ESPHOUSES nie miała sobie równych. Byli pomocni i profesjonalni. Co najważniejsze, obsługa posprzedażowa była doskonała. Florin, agent, jest przez profesjonalistę. Uczciwy, pomocny. Są tam dla od czasu złożenia oferty do zakończenia, a także zapewnić, że po sprzedaży nie ma żadnych problemów. Gorąco polecam 100%.
Joseph M.
Całkowicie godny zaufania.
María R.
Trudne do negocjacji, ale poprawne.
Jean C.
Byli bardzo profesjonalni, przyjaźni, zadbali o wszystkie formalności związane ze sprzedażą i inne, takie jak zmiana własności wody, elektryczności, ratusza, administratora nieruchomości itp. Zwłaszcza ich agent Florín.
Alejandro C.
Tracy was exceptional with how much she helped us. Put us at easy and was a lovely person to deal with. Credit to your company.
Laura F.
Bardzo dobre doświadczenie, nie ma na co narzekać, dziękuję.
Thierry D.
Fantastyczna osoba Anna, bardzo miła.
Juan M.
Bardzo profesjonalny, doskonała uwaga.
Tsvetelina M.
Od pierwszej chwili poszliśmy do agencji nieruchomości, uwaga, którą otrzymaliśmy była wspaniała. Anna jest wspaniałym agentem, miły, uprzejmy, czuły, byliśmy jak rodzina i była jak nasza, bardzo kompetentny, ona rozwiązała wszystkie pytania, które mieliśmy na początku, a ona zapewniła nam wspaniałą obsługę.
Paulina L.
Skończyłem bardzo zadowolony.
Ramón T.
Nie zapomnimy łatwo przyjemnej, a przede wszystkim uczciwej współpracy z panem Rony Schepensem. Po części dzięki jego zainteresowaniu i sposobowi doradzania, a tym samym dzięki ESPHOUSES, udało nam się dokonać pięknego zakupu, z którego jesteśmy nadal bardzo zadowoleni.
Andre J.
Florin jest bardzo dobrym fachowcem i dba o wszystkie szczegóły do maksimum.
Alfonso R.
Usługa była perfekcyjna. Bardzo dobry profesjonalista.
María G.
Bardzo profesjonalni i pomocni agenci. Dziękuję za porady i pomoc w całym procesie
Rebecca F.
Świetna obsługa z punktu widzenia kupującego. Tracy był naprawdę pom
Anthony G.
Wszystko doskonałe, bardzo dobre. Jesteśmy bardzo zadowoleni.
Fabienne P.
Gdyby nie zaufanie, jakim obdarzył nas Tracy, operacja ta nie doszłaby do skutku w tych trudnych czasach Covid.
Damián Q.
Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że spotkaliśmy taką firmę, a zwłaszcza taką osobę kontaktową jak Rony, która rozumie niemiecką mentalność i działa dokładnie w ten sam sposób: rzetelnie, punktualnie, prawidłowo. Bardzo dobrze wyobrażamy sobie zakup kolejnego domu od ESPHOUSES i mamy nadzieję, że Rony będzie się nami ponownie opiekował.
Christian A.
Bardzo dziękujemy za doradztwo, wszyscy jesteśmy bardzo zadowoleni z naszego nowego zakupu, a obsługa była doskonała.
Olga L.
Wielkie podziękowania dla ESPHOUSES, a osobiście dla Oksany Gromovej. Planowaliśmy zakup nieruchomości, ale odłożyliśmy to do czasu po pandemii i do przyjazdu do Hiszpanii. Po obejrzeniu mieszkania online i omówieniu niuansów transakcji na odległość, doszliśmy do wniosku, że można to zrobić teraz dzięki współpracy z ESPHOUSES, która pomogła nam kupić mieszkanie nie tylko szybko, ale i emocjonalnie. Z przyjemnością polecamy usługi tej firmy.
Alexei I.
Anna pomogła mi przejść przez każdy etap zakupu domu od początku do końca i nawet teraz, jeśli potrzebuję jakiejkolwiek pomocy, zawsze jest pod ręką, aby pomóc.
Haydn W.

Byłeś klientem Esphouses i chcesz podzielić się swoją opinią? Napisz do nas!